Про компанію

Коротка довідка:

Дата заснування:   

19 жовтня 1994 р.

Види діяльності :

виробництво засобів по догляду за волоссям і тілом, побутової  хімії, зубних паст.

Кількість працюючих : 250 чол.

Територія, займана підприємством : 1,2 га.

Площа виробничих і офісних приміщень : 7147 кв. м.

 

Характеристика підприємства: 

Підприємство почало свою діяльність в 1994 році з виробництва невеликих партій шампунів по традиційній болгарській рецептурі. Сьогодні "Пірана" - найбільший виробник шампунів й інших засобів по догляду за волоссям і тілом, зубних паст, побутової хімії. Діяльність компанії спрямована на забезпечення жителів України продукцією хорошої якості за доступними цінами

Якість продукції ТОВ "Пірана" доводить стару істину: "дешево не означає погано". Багато продуктів компанії не тільки не поступаються , але і перевершують за якістю більшість відомих вітчизняних та світових  брендів. 

Асортиментний ряд підприємства нараховує більше  200 позицій. При цьому постійно розробляються нові види продукції адекватні вимогам ринку, ведеться робота з поліпшення якості виробленої продукції. На підприємстві створено замкнутий цикл виробництва: від розробок рецептур препаратів та їх освоєння у виробництві до реалізації через розгалуженну дистриб'юторську мережу. 

Процес виробництва поєднує у собі сучасну технологічну базу, новітні наукові розробки і використання екологічно чистої сировини. Кожен активний інгрідієнт вводиться  в рецептури у суворо науково обгрунтованих дозуваннях. Вся продукція підприємства проходить сувору токсикологічну оцінку в спеціалізованих організаціях МОЗ України та ретельний лабораторний контроль, що підтверджує її високу якість та безпечність.