Виробництво

 
Компанія "Пірана" являє собою велике підприємство з власною виробничою базою та замкнутим виробничим циклом. 
 
Будь-який продукт, що випускається компанією, починає своє життя в лабораторії підприємства, де технологи проводять ретельні випробування і тести, перш ніж запустити його у виробництво. Паралельно з технологами дизайнери та спеціалісти конструкторського бюро розробляють зовнішній вигляд тари та етикетки нового продукту.
 
Пізніше коли продукт отримав остаточне схвалення і пройшов  сертифікацію, він запускається у масове виробництво. Тут  у роботу вступають виробничі служби підприємства. Так, наприклад, процес виробництва шампунів включає у собі кілька стадій. 
 
На першій стадії проводиться ретельний контроль якості всіх сировинних компонентів, що використовуються у виробнитстві. Потім у спеціальному апараті-змішувачі, виготовлений з високоякісної харчової сталі та обладнаному високоефективним пристроєм, що перемішує, відбувається процес розчинення у воді складових компонентів шампунів. 
 
Вода є найважливішим компонентом шампунів та миючих засобів, тому на підприємстві створена автоматизована система очищення води, солей жорсткості, заліза, важких металів. Додатково вода піддається високоефективному мікробіологічному очищенню, що дозволяє не допускати мікробного обсіменіння продукції. 
 
Крім основних сировинних компонентів в продукцію вводять корисні домішки, які надають додаткові властивості продуктам: кондиціонуючий ефект, захисні властивості і т. д.
 
Готова продукція підлягає ретельному контролю аналітичної лабораторії. Далі за допомогою автоматичної розливної лінії або ручного розливу готовий продукт фасується в споживчу тару, яка теж виробляється на підприємстві. Кожна партія виробленої продукції аналізується та супроводжується сертифікатом якості продукції.
 
Уся сировина, що використовується у виробництві відповідає вимогам ФАО/ВООЗ Європейського співтовариства, має сертифікати якості, паспорти безпеки та висновки державної санітарно-гігієнічної експертизи України. 
Основна частка сировинних компонентів закуповується у провідних виробників світу Німеччині, Австрії, Італії та ін. Використання сировини такого класу гарантує якість продукції. Процес виробництва продукції компанії  "Пірана" поєднує у собі сучасну технологічну базу, новітні наукові розробки і використання екологічно чистої сировини.