Коротка довідка:

Дата створення:
19 жовтня 1994 року.
Види діяльности:
виробництво засобів по догляду за волоссям та тілом, побутової хімії, зубних паст
Кількість працівників: 250 чел.
Територія, якук займає виробництво: 1,2 га
Площавиробничих та офісних приміщень: 7147 кв. м

  
 
 

Характеристика підприємства:

Підприємство розпочало свою діяльність в 1994 році з виробництва невеликих партій шампунів за традиційною болгарською рецептурою.

Сьогодні "Пірана" - найбільший виробник шампунів і інших засобів по догляду за волоссям і тілом, зубних паст, побутової хімії.

 

 

Асортиментний ряд підприємства нараховує більше 200 позицій. При цьому постійно розробляються нові перспективні види продукції, що відповідають вимогам ринку, ведеться робота по покращенню якості продукції, що виробляється.

 

 

На підприємстві створено замкнутий цикл виробництва: від розробки рецептур препаратів та їх освоєння у виробництві, до реалізації через розгалужену дистриб'юторську мережу.

Процес виробництва продукції поєднує в собі сучасну технологічну базу, новітні наукові розробки та використання екологічно чистої сировини. Кожен активний інгредієнт вводиться в рецептури в строго науково-обгрунтованих дозах.

Вся продукція підприємства проходить сувору токсикологічну оцінку в спеціалізованих організаціях МОЗ України та ретельний лабораторний контроль, що підтверджує її високу якість та безпечність.